MIP uzmanları servis uzmanı olarak bilinir. Bu, teknik desteğe kadar proje uygulamasının tamamlanmasına kadar her ihtiyaca uygun ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmalarıdır.

MIP mühendislik sürecindeki her adım için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Tasarımlarınızı optimize etmenize, ürün verilerini yönetmenize, sisteminizin verimliliğini artırmanıza, ürün tasarım döngüsünüzü azaltmanıza ve maliyet tasarrufu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

MIP’nin danışman kadrosu, hem geleneksel, hem de modern mühendislik yöntemleriyle eğitilmiştir ve yeni CAD / CAM / CAE / PDM yapılarını uygulamada organizasyonunuza yardımcı olabilir. Hangi teknolojilerin kuruluşunuzun bugün ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağını önerebiliriz.

CAD / CAM / CAE ve PDM sistemlerinizi profesyonel bir planlama ve yürütme ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Uzmanlığımız, Karmaşık 3B Yüzey Kaplaması, Eşzamanlı Mühendislik, Mühendislik Yönetimi, Büyük Montaj Tasarımları, Ana Model yapıları, Veri akışının kullanımı, İnternet işbirlikleri, Tasarım süreci iyileştirmeleri gibi kavramları ve konuları içermektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen info@mip-group.com adresinden bize ulaşın.