Minsk’de ki yeni ofisimize taşındık.

28 Nisan 2017, İstanbul, profesyonel CAD / CAM yazılım çözümleri geliştiricisi MIP, Belarus’un Minsk kentinde yeni bir ofise taşınarak büyümesini arttırmaya devam ediyor.
Yeni ofis, müşterilerin ve iş ortaklarının özel ürün eğitimleri, teknik seminerler ve satış desteklerinden yararlanabileceği daha iyi tesisler ve donanımlar sunuyor.
Şirketin uzun süreli istikrarı ve hızlı büyümesi nedeniyle, müşterilerine daha iyi bir merkezi konum, ücretsiz müşteri park yerleri, konforlu resepsiyon, eğitim ve toplantılar için ayrılmış alanlar ile daha profesyonel bir ofis ortamı sunmaya karar verildi.

MIP’in yeni ofisi, işbirliği ortamında ekip verimliliğini destekleyen akıllıca yapılandırılmış bir kat planına sahiptir.

Aslında MIP şimdiden üç yıldan fazla bir süredir Beyaz Rusya merkez ofisinin yerini ve iç tasarımını düşünüyordu. Daha sonra Eylül 2016’da şirket, nihai gözden geçirmeye başladı ve 9 potansiyel iş yerini son listeye aldı. Tüm olasılıkların detaylı bir analizinden sonra yeni yer için karar verildi.

MIP Belarus İş Birimi müdürü Yekaterina Dmitrieva “Yeni ofisimizin ekibimize yeni yenilikçi yazılım ürünleri ve daha verimli sonuçlar için ilham vereceğinden eminiz” diyor. Ardından da devam ediyor, “Elinizde iyi olanaklara sahip olduğunuzda, rahatsız edici durumlardan etkilenmemek ve işinizde daha verimli olmak çok daha kolay oluyor”.

Minsk’teki yeni ofis ve farklı Avrupa şehirlerindeki diğer MIP ofisleri hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
http://www.mip-group.com/general/contacts.htm

MIP hakkında

MIP Ltd. şirketi, ekstrüzyon kalıpları tasarımı, makine mühendisliği, imalat ve ürün veri yönetimi alanlarında, önde gelen ve kullanımı kolay CAD / CAM / PDM yazılımları geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Geniş deneyimi ve dünya üzerinde yüzlerce müşterisi ile MIP, ürünlerini kendi ofisleri ve dünya çapında bir satıcı ağı aracılığıyla dağıtır ve destekler.

En son haberler, bilgiler veya tanıtımlar için http://www.mip-group.com.tr/ adresindeki şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz